Категорія продукту
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Сталева доріжка безперервна прохідна машина вибухових знімків

Сталева доріжка безперервна прохідна машина вибухових знімків

CT16-650 Сталева доріжка безперервної машини Tumblast Вступ: Широко застосовується у промисловості ливарного та ковальсько-пресового устаткування, сталевий гусеничний безперервний дробеструйний верстат особливо підходить для різноманітних дробеструйних деталей), особливо для обладнання на виробничій лінії великогабаритного виробництва ситуація

Features


Сталева доріжка безперервної дробеструйної машини

Автоматизований виробничий процес вимагає дуже гнучкої виробничої системи для задоволення мінливих вимог виробництва. Гнучкі системи можуть швидко адаптуватися до швидкодії, розміру партії, технології обробки та зміни ринку.

Через процес очищення кормів має багато очевидних переваг, щоб забезпечити ефективне та економічне очищення дробового очищення. Машина безперервної розмивки не тільки дозволяє автоматизувати виробничий процес, але і покращує робоче середовище.

KNNNJU MACHINE Inc. Введення в експлуатацію німецької технології для створення траси безперервної дробеструйної машини, використовуваної в аерокосмічній, металургійній, автомобільній, ковальській та інших галузях промисловості, а також на основі оригінальної оптимізації, технології більш дозрілих та просунутих клієнтів у Європі та Америці. .

Застосування

• Очистіть відливання та зніміть ядро

• Відливання і поковки іржа

• Змішана або однопровідна виробництво

• Чистка мікшерних деталей

• Незалежно від того, як продуктивність коливається, завжди підтримуйте ефективну продуктивність вибухових робіт

Перевага

• Повністю автоматизовані виробничі лінії від стилізації до обробки

• Процес виробництва є чітким, а послідовність продукту значно покращиться

• відсутність проміжної зони укладання, скорочення передавальної відстані

• Оскільки весь процес знебарвлення може бути інтегрований в автоматизовану виробничу лінію, експлуатаційні витрати зменшуються

• Малий розмір

• Необхідно ручної обробки деталі для поліпшення робочого середовища та усунення ризику оператора

Вибухові роботи - автоматичне, безперервне, пильне

Ліжко сталевого гусениця може використовуватися для постійного нахилу обертання для очищення виливків. Переконайтеся, що заготовка м'яко перевернута. Частота обертання роликового ковша та кількість гранул дробеструйного контролю регулюються заздалегідь запрограмованими параметрами відповідно до потоку і обсягу деталі. Навіть у випадку неправильного потоку деталей, ви також можете забезпечити найкращий вибуховий ефект і найменший знос. Ефективний потік гранул з верхньої частини деталі ретельно очищає всі поверхні та внутрішні ділянки.

20150721131815-670919028_1.jpg

CMV32_1.jpg

Обладнання робочого процесу

Заготовка, яку потрібно очистити, - від подавального конвеєра замовника до вібраційного конвеєра пристрою. А потім через подавальний ролик, в зону дробеструйной очистки, встановлену у верхній частині дробеструйной камери на всій її поверхні, повністю повністю знято вибуховую очистку, тоді як сталевий валик, утворений роликом, щоб тримати прокол оброблюваної деталі, щоб гарантувати, що видалення поверхневого залишкового абразиву. Очищені заготівки надсилаються на конвеєрний вібратор, а потім на конвеєр, який забезпечує замовник.

Впускні та вихідні ролики та сталеві доріжки перфоровані для видалення та переробки гранул. Основна частина машини виконана з високоякісного мармурного сталевого підшипника, а заготовка в пластині коліс безперервного обертання процесу безперервного прокату, щоб досягти ретельного очищення.


Чому вибирати нас?

1. Наша компанія пройшла сертифікацію "CE", "ISO9001" та bureau veritas.

2. 50-річний досвід роботи з 20 професійними інженерами в нашому Циндао ливарного комбінату.

3. Так багато видів ливарного машинобудування --- 100 видів вистрілкових / піскоструминних верстатів та 80 видів ливарних машин.

4. Обгрунтований сервіс післяпродажної технічної допомоги та технічне обслуговування, а також забезпечує встановлення, налагодження та навчання на сайті

5. У компанії є своя зовнішня торгівля, маркетингова команда Industrial Corporation, першокласні стандарти обслуговування для всіх клієнтів.

3%[4]K0KHEB9T1WLZ9FRZ_L 副本.JPG


Ласкаво просимо до нас!


Hot Tags: сталева доріжка безперервна прохідна дробеструйна машина, Китай, виробники, постачальники, фабрика, найновіші, високоякісні продукти
Супутні товари
E-mail to us
Категорія продукту
To learn more, please click into each category ...
ЦИНДАО KNNJOO МАШИНА INC