Категорія продукту
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Гойдалки ліжко автомат

Гойдалки ліжко користується введення disamatic передові технології, досліджень і розробок дробеметного машини в поєднанні з нашою компанією майже двадцять років досвіду в manuf

Features

Гойдалки ліжко користується введення disamatic передові технології, досліджень і розробок дробеметного машини в поєднанні з нашою компанією майже двадцять років досвіду у запуск нових вибух Споруди очисні для виробництва. Для великої кількості малих виливків, кування зварювання вибух очистки можна мити. Вогне поверхні опуклого снаряда охоплення > 95%, може відповідати вимогам різні матеріали вибухові процесу. Дві заготовки полірування голову моделей очищення 1500 кілограмів заготовки, три полірування голову моделі може бути чистою до 2500 кг штук; PLC автоматичного керування, може реалізувати безперервного виробництва операції. І в порівнянні з виробництва великих, стабільної держави стали традиційними гусеничних дробеметного машина нахилу і роликові вибухових, низький відмов; Щоб оновити останніми продуктів.

Обладнання, що перевозять пристрій для верхніх відкриття multi ліжко кут гойдалки навколо своєї поздовжні осі як 120 градусів гойдалки туди і назад. Multi кут форма гарантує, що лиття стабільний оборот. Дробеметного пристрою є організовані у верхній частині лиття, щоб переконатися, що вибух потік викидання щепи можна всі пряму дію кинуті на лиття. У режимі розвантаження, багато кутів повороту ліжко для відкриття вниз, очищений лиття вивантажений вібраційні корита, а потім автоматично перерахованих назад до навантаження позиції прийняти заряд. Серія Shotblast очищення машина має наступні переваги:

1 ліжко структурі гойдалки подолати горизонтальні барабану карти та сталеві гусеничних дробеметного машини, ламаючи посилання.

2 гідравлічні автоматичного завантаження й розвантаження передаючи вібрація може здійснюватися одночасно, безпечний і надійний, висока продуктивність.

3. унікальною multi кут ліжко дизайн кузова, може зробити заготовку на гойдалки ліжко продовжував, прокатки, від цілого ряду складна структура змішаного лиття може очистити до викиду.

5. машини можуть не лише періодичної дії, воно застосовується чистим у середнього і малого серійного; Завдяки своїй будові унікальний його можна легко інтегрується в суцільної лінії виробництва.

Технічні параметри

Відкриття розміру кімнати (ширина * висота) мм 1000 Х300

Максимальне очищення шматок довжина (мм) 1000 до 10000

Структурний елемент максимальної (ширина x висота) 800 х 250 мм

Довжина Rollgang (м) 8

Потужність (кВт) 2.2

Роликові інтервали (мм) 600

Кількість (муніципалітет) 4 дробеметного машина

Загальна кількість вибухових робіт (кг/хв) 4 х 180

Турбіна загальна потужність (кВт) 30

Вознесіння 45t/год

Пил видалення вентилятор потужність (кВт) 7,5

Об'єм повітря 9900 (м3/год)

Кількість фільтр грубої очистки картриджів (8)


Hot Tags: гойдалки ліжко автомат, Китай, виробники, постачальники, фабрика, новітні продукти з високої якості,
Супутні товари
E-mail to us
Категорія продукту
To learn more, please click into each category ...
ЦИНДАО KNNJOO МАШИНА INC