Категорія продукту
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Дріт стержні через вибух типа

1. застосування цієї машини: Цей постріл вибухонебезпечними машина підходить для видалення іржі і очищення поверхні катанки. За допомогою вибух колеса / турбіни, що виробляється передові технології throwi

Features

1. застосування цього комп'ютера:

Ця машина дробеметного підходить для видалення іржі і чисті поверхні катанки.

За допомогою вибух колеса / турбіни, що виробляється передові технології, кидаючи чотири акції промінь хіт швидко рухаються дроту кругові, і він може видалення на шарі іржі і оксид і таким чином отримати чистий металеві поверхні, метал виробництва продукції використання цієї машини, і переваги є наступні:

Видалення іржі та оксиду шар на поверхні дроту.

Після вибухових, дріт стрижня поверхні подарунки рівномірного шорсткості, яка допоможе збільшити зчеплення алюміній плакірованние мідні одягнений, облицювання парадний буде ніколи не впасти.

Усунути внутрішні напруги, породжених в процесі малювання дроту.

Збільшення дроту поверхні міцність і стійкість до стресу розтріскування, постійний життя корозії. Машина є найкраще підходить моделей для лікування шкіри поверхні оксид дроту.


1) одним проводом вистрілив вибухові роботи машини:

WireShotBlastingMachine котушки дроту стрижня дробеметного машини для очищення Surface2):

Дріт стрижня дробеметного машини для очищення поверхні

2. характеристики машини:

1. ефективність високий, після того, як вибухові поверхні дроту є чистим, показує металевого кольору.

2. вибух колеса оснащений особливими форма леза, концентрований вибухових і постріли щільність і підвищити продуктивність.

3. дріт розташованих з орієнтованих інтервал, так що він може контролювати swing дроту, будучи очищені і досягти очищення мета.

4. він приймає багатьох вітчизняних та іноземних, передові технології, технічного змісту функціональні компоненти збільшується, так що машина працює низький вини швидкість, висока швидкість завантаження. Ущільнювальної ефект добре, досягти для очищення навколишнього середовища індекс вимоги охорони навколишнього природного середовища.

Буде рекомендуємо вам право машини по відношенню до заготівлю і ваші вимоги.

Це присвячених чистої сталі, штока дроти, круглі бар, бар shotblast очисне обладнання. Він може у вихідне положення поверхні сталі з потужним ударом, позбутися від іржі шару на її, зварювального шлаку і масштабу, для одержання рівномірної металевого блиску, для того, щоб поліпшити якість обробки сталі і антикорозійним ефекту. Ця машина може безпосередньо несучої для холодного малювання машини, щоб поліпшити якість холодної розіграш.

Дріт стрижня постріл вибухових машини розрахований відповідно до вимог користувача, і новий тип спеціальне обладнання використовується для очищення спеціальні сталі, дріт дробеметного встаткування. Це початковий стан сталеві поверхні вибухових нав'язати сильним, позбутися від його іржі шару, зварювального шлаку і масштаб і таким чином отримати рівномірного металевого блиску, для того, щоб поліпшити якість і закінчуючи сталі корозійно ефекту.

Ця серія обладнання використовує всі захищає і дизайн яму і disposited дріт стрижнів спеціальні сили вбудований крильчатки головами, зношуються дуже мало, заміна простий швидко, підвищення ефективності виробництва є надзвичайно високим.

У ньому представлені навіть шорсткості дроту стрижнів поверхні після shot вибухові роботи, яка збільшує пакет алюмінію, міді, викликає конверт навіть ніколи не падіння, усуває інтервал стрес, який у катанки під час малювання процес виробляє, збільшити міцність на, а також анти-стрес корозії зяяння продуктивність прутами дроту поверхні, одержує постійний термін експлуатації.

Технічні параметр постріл вибухових машини

модельQXII40QXII24
Вимір штока дроти5.5-40 мм6-24 мм
Швидкість процесу10-120 м/хв20 ~ 150 м/хв
Кількість коліс44
Колесо влади18.5kw22kw
Споживана потужність100kw162.75kw
Габаритні розміри3440x1575x3630mm3200x1800x4500mm


Буде рекомендуємо вам право машини по відношенню до заготівлю і ваші вимоги.

Характеристики машини:
1Висока ефективність і збереження енергії, Автоматизація, збереження робочої сили, в atime обробки
2Замість маринування, захисту навколишнього середовища, меншим витрат.
3Зберегти компактний структури, охоплює площу в районі, без фундаменту.
4Проста структура, зручне обслуговування.
5Підвищують стійкість втоми, усунути внутрішні напруги.

Hot Tags: Дріт стержні через вибух типу машини, Китай, виробників, постачальників, фабрика, новітні продукти з високої якості,
Супутні товари
E-mail to us
Категорія продукту
To learn more, please click into each category ...
ЦИНДАО KNNJOO МАШИНА INC